Türkiye Barolar Birliği Sağlık Anlaşması


Türkiye Barolar Birliği ile Memorial Hizmet Hastanesi arasında Sağlık Anlaşması yapıldı!

Yapılan anlaşma, Türkiye’de baroya kayıtlı bulunan tüm avukatları, avukat stajyerleri, baro çalışanları ve çalışmayan avukatlar ile bakmakla yükümlü olduğu kişileri kapsamaktadır.

Bilgi ve randevu için 444 7 888.

Size sunulan ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi için lütfen form doldurunuz.

Memorial Hizmet Hastanesi Hakkında

30 Ekim 2000 tarihinde Türk Böbrek Vakfı'nın "Önce Hizmet" ilkesinden yola çıkılarak kurulmuş olan Hizmet Hastanesi, 1 Mart 2010 tarihinden itibaren Memorial Sağlık Grubu tarafından yönetilmektedir.

Memorial Sağlık Grubu'nun, Hizmet Hastanesi'ne her geçen gün yaptığı medikal ve teknolojik yeniliklerle amacı; her yıl çok daha fazla sayıda insana medikal kaliteden ödün vermeden, daha teknolojik, iyileştirilmiş alt yapı koşullarında, artan hasta ve hasta yakını memnuniyeti ile "Bilimsel ve Güvenli" hizmet vermektir.

Memorial Hizmet Hastanesi; bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen hekim kadroları, yenilenen teknolojik alt yapısı, hasta katları, hasta odaları, poliklinikleri, laboratuvarları ve görüntüleme merkezi ile hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın konforunu yaşatmaktadır.

Merkezi lokasyonu ile hastaların her an ulaşabileceği bir konumda yer alan Memorial Hizmet Hastanesi, 12 bin m2 lik kapalı alanı, 35’i yoğun bakımlar (9 genel yoğun bakım 10 koroner ve inme yoğun bakım, 11 yenidoğan yoğun bakım ve 5 kalp cerrahisi yoğun bakımı) olmak üzere toplam 112 yatak kapasitesi, 4 ameliyathanesi, 120 kişilik konferans salonu ve 200 araç kapasiteli otoparkı ile hastalarına uluslararası kalitede sağlık hizmeti sunmaktadır. Acil Servis bölümünde de, 6 müşahede yatağı, 1 acil müdahale odası ile 24 saat hizmet verilmektedir.

Türkiye’nin en kapsamlı inme (felç) teşhis ve tedavi programı, Memorial Hizmet Hastanesi’nde uygulanmaktadır. Memorial Hizmet Hastanesi İnme Akut Tedavi Ünitesi'nde, inme hastalarının akut tedavi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 7 gün / 24 saat prensibi ile tüm tedavi uygulamaları günün her saatinde verilmektedir.

Memorial Hizmet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü de bu alanda İstanbul’da en çok tercih edilen merkezlerden biridir. Alanında uzman doktorları, uluslararası standartlardaki ameliyathane ve doğumhaneleri sayesinde her yıl binlerce bebek hayata Hizmet Hastanesi’nde merhaba demektedir. Ailelerin en değerli varlığı olan bebekler, tecrübeli Yeni Doğan Yoğun Bakım ekibi tarafından özenli bir bakım görmektedir. Bunun yanında minimal invaziv (kapalı) cerrahi yöntemleri ile (laparoskopi, histeroskopi) rahim-yumurtalık kanserleri, miyom, kist, idrar kaçırma operasyonları ile genitalplasti operasyonları dahil kadın sağlığı ile ilgili tüm işlemler yapılmaktadır.

Dermatoloji ve kozmetoloji, beslenme ve diyet, dahiliye gibi tüm genel branşlarda hizmet veren Memorial Hizmet Hastanesi’nde; endokrinoloji, gastroenteroloji, nefroloji, onkoloji, hematoloji gibi yan dal branşlarında da tanı ve tedaviye ilişkin tüm hizmetler sunulmaktadır. Medikal onkoloji bölümünde hastalar kemoterapi tedavilerini alabilmektedir. Gastroenteroloji de ERCP uygulamaları dahil tüm endoskopik işlemler (gastroskopi, kolonoskopi, rektoskopi) gerçekleştirilmektedir.

Kampanya Formu