İkinci Görüş / Doktora Danışın


Raporlarınızı bilgisayarınız üzerinden güvenilir olarak bize ulaştırabilirsiniz. Bu bilgiler uzman hekimlerimiz tarafından değerlendirip, görüşleri en kısa sürede ayrıntılı olarak size iletilecektir.

Formu doldurup bize gönderdikten sonra aşağıdan raporlarınızı yükleyebilirsiniz.

Hasta Bilgileri

Başvuru Yapanın Bilgileri

(*) ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur.

Lütfen raporunuzu yükleyiniz. En fazla 200 MB olmalıdır. (Zorunlu değildir.) 200 MB'den fazla olan raporlarınız için tıklayınız.

Raporlarımı Nasıl Yüklerim?

Doktorunuzdan aldığınız sonuç CD’sini, bilgisayarınızın CD okuyucusuna takın. Ekranınızda otomatik olarak açılan pencerede "Dosyaları görüntülemek için klasörü aç" seçeneğini seçin, ardından rapor dosyalarının bulunduğu bir pencere açılacaktır.

Eğer CD'yi okuyucuya taktıktan sonra otomatik olarak açılmazsa, "Başlat Menüsü"ne girerek "Bilgisayar"a tıklayın. CD sürücüsünün üzerine gelerek sağ tıklayıp "Aç" seçeneğini seçin.

"Masaüstü"nde boş bir alana sağ tıklayarak "Yeni" seçeneğini ardından "Klasör" seçeneğini seçerek, "Sonuçlarım" isminde klasör oluşturun.

Rapor dosyalarının tümünü seçip, fare yardımı ile "Sonuçlarım" klasörünün üzerine sürekleyerek kopyalayın.

Sonra bu klasöre sağ tıklayıp "Arşive ekle Sonuçlarım.rar" seçeneğini seçiniz.

Sıkıştırmanın ardından "Masaüstü"nde oluşan yeni "Sonuçlarım" dosyasını “Raporu Yükle” butonu aracılığı ile bizimle paylaşabilirsiniz.

CANLI DESTEK